Modelki i Modele

  • modelki_oferta
Modelki, modele do sesji zdjęciowych, produkcji reklamowych
Fotogeniczne i lubiane przez kamerę twarze wzbogacą każdą Państwa reklamę.

Doświadczone osoby, przyzwyczajone do pracy z obiektywem aparatu oraz kamerą, umiejące okazywać emocje, które świetnie zagrają podczas sesji zdjęciowej czy spotu reklamowego. Wypowiadający się z odpowiednią dykcją, modelki i modele uświetnią każdą Państwa produkcję reklamową.

Modelki, modele na pokazy mody, prezentacje
Wysokie dziewczęta o idealnych wymiarach, kobiecych ruchach oraz przystojni mężczyźni o wysportowanej sylwetce to idealne osoby do zaprezentowania Państwa kolekcji.

Jeśli skorzystają Państwo z usług naszych Modelek, Modeli zyskają Państwo:

  • # dziewczęta o nieprzeciętnej urodzie, które podkreślą prezentowany przez Państwa produkt, markę,
  • # umiejące się poruszać po wybiegu, modelki, które zaprezentują każdą kolekcję odzieży, bielizny;
  • # przystojnych, dobrze zbudowanych mężczyzn do pokazów mody męskiej
Żywe manekiny - modelki, modele w roli manekinów
Modelki i modele ubrani w kolekcję firmy prezentują ją na witrynach tzw. „Żywe Manekiny” akcje tego typu wzbudzają duże zainteresowanie. Klienci nie są przygotowani, że na witrynach są żywe postacie.

 

Proponujemy zwiększenie estetyki ekspozycji oraz wzmocnienie wizerunku marki poprzez ożywienie witryn wystawowych czy wydarzeń o charakterze promocyjnym przy wykorzystaniu Żywych Manekinów.
Żywe Manekiny to coraz bardziej popularna na świecie forma promocji, niezwykle widowiskowa, oryginalna i skuteczna forma reklamy, zawsze przyciągająca uwagę klientów i przechodniów.

KIEDY NAJLEPIEJ SKORZYSTAĆ Z ŻYWYCH MANEKINÓW:
– na otwarciu sklepu
– wprowadzając nową kolekcję
– podczas weekendów gdy najwięcej ludzi robi zakupy
– w czasie promocji, obniżek cenowych, będą dodatkowym czynnikiem przyciągającym klientów

OFERUJEMY:
Żywe Manekiny – stojące, siedzące, leżące na wystawie sklepu modelki ubrane z Państwa kolekcję
Mini pokazy mody – modelki schodzą z wystawy i prezentują stroje w mini pokazie
Zapraszanie do sklepu – modelki ubrane z Państwa kolekcję zapraszają do sklepu, do obejrzenia nowej kolekcji, do skorzystania ze specjalnej oferty itp.
Rozdawanie ulotek, bonów rabatowych itp. – modelki ubrane z Państwa kolekcję wręcza przechodniom materiały reklamowe jednocześnie zapraszając do sklepu.

Modelki wykonujące pokaz bielizny w formie SHOW
Organizujemy pokazy bielizny zarówno w formie widowiskowego show, jak i w formie klasycznych prezentacji. Pokaz może być atrakcją wieczoru podczas imprezy firmowej! Modelki po pokazie mogą występować w roli fordanserek.

Proponujemy Państwu niezwykłą atrakcję, pokazy bielizny oraz kostiumów, przebrań połączone z ciekawymi tematycznymi wyjściami modelek. Wykorzystujemy wiele technik scenicznych i różnorodne rekwizyty.

Pokazy mogą być dostosowane tematycznie do rodzaju imprezy
modelki występują z różnymi dodatkami: peruki, parasolki, rogi, skrzydła, kapelusze, boa, wachlarze, uszy króliczka, wielkie kokardy we włosach, aureole itp.

Realizujemy pokazy przede wszystkim na imprezach firmowych (gdzie po pokazie dziewczyny mogą występować w roli fordanserek) ale również w klubach, dyskotekach, pubach, salonach samochodowych, itp.

      /             /